Nederland massaal aan de Ugg Het warmste kado van Nederland

fashion door Elsemieke

Het Rotterdamse schoenenbedrijf Van den Assem – sinds 1901 - opent Nederlands eerste UGG Australia accessoire winkel aan de Rotterdamse Aert van Nesstraat.

’s Werelds duurste en meest luxe pantoffel voor op straat is vandaag de dag niet meer uit het Nederlandse straatbeeld weg te denken. Hoewel de hippe schoenen en laarzen de bekendste items van het Australische merk zijn, voert UGG Australia ook een breed assortiment accessoires: van warme sjaals en zachte handschoenen tot aan gevoerde mutsen en luxe tassen. Tot eind januari 2012 kun je hiervoor in de tijdelijke pop-up store terecht.

Kerstkadotip voor de vrouw: Alle aankopen worden stuk voor stuk – zelfs wanneer het erg druk is - als cadeau verpakt. Met de feestdagen op komst is dat uiteraard een ideale service, om je man eindelijk aan de Ugg te brengen.