Biergarten De Goede Hoop in Amsterdam Op Suid Afrikaanse tour met een fantastisch terras aan het water

Maandag 14 juni openen de deuren van Biergarten De Goede Hoop in de Amsterdam Convention Factory aan de Czaar Peterstraat. Ze beginnen met Nederland Denemarken en zenden vervolgens alle Nederlandse wedstrijden op grote schermen uit. Wat als bescheiden biertuin in 2006 begon is inmiddels uitgegroeid tot een begrip in Amsterdam.
Samen met de mensen van bar_club_restaurant 11 werd indertijd iets geweldigs neergezet wat nu een vervolg zal krijgen op 2 plekken in Amsterdam. Twee? Ja zoals je misschien weet bestaan BG en 11 niet meer, maar de mensen daarachter zorgen nu voor twee nieuwe WK events. Trouw Amsterdam organiseert het WK Sokker en Biergarten strijkt neer in de Amsterdam Convention Factory.
Wat kun je verwachten? Het geheel gaat op Suid Afrikaanse tour met een fantastisch terras aan het water! Hier wordt na de wedstrijd de Braai aangestoken voor heerlijke Suid Afrikaanse specialiteiten en verder: 2 tribunes (600 & 400 personen), 8 schermen (o.a. 10 x 4 meter) & 10 LCD TV's, traditionele Suid - Afrikaanse Braai, 2 biertuinen met lange tafels, heerlijke Suid - Afrikaanse wijnen en een Afrikaanse huisband.